Onderzoeker Robbert Zandvliet van TNS Nipo naar I&O Research

Per 1 mei 2015 is Robbert Zandvliet (38) gestart als senior onderzoeksadviseur bij I&O Research. In deze functie versterkt Robbert ons team met kennis en expertise van wetenschappelijke dataverzameling in de publieke sector.
04 mei 2015

Per 1 mei 2015 is Robbert Zandvliet (38) gestart als senior onderzoeksadviseur bij I&O Research. In deze functie versterkt Robbert ons team met kennis en expertise van wetenschappelijke dataverzameling in de publieke sector.

Robbert heeft veel ervaring binnen het vakgebied en heeft 10 jaar bij TNS Nipo gewerkt in de
Overheid & Non-profit sector. Hij heeft een wetenschappelijke achtergrond en heeft de afgelopen jaren meerdere toonaangevende dataverzamelingsprojecten begeleid voor universiteiten en ministeries.

Robbert: ‘I&O Research is een onderzoeksbureau met een sterke inhoudelijke expertise, een bijna 100% focus op de publieke sector en met alle benodigde dataverzamelingsfaciliteiten in huis. De kwaliteit van de dienstverlening, gecombineerd met een enthousiast team professionals spreken mij erg aan’.

Inge Reijmer, directeur I&O Research, is blij met de komst van Robbert. ‘Zijn kennis van wetenschappelijke dataverzameling gecombineerd met bureau-ervaring in de overheidsmarkt zijn een mooie aanvulling voor I&O Research en dragen bij aan onze groeidoelstellingen’.

I&O Research BV is een bureau voor beleids- en marktonderzoek. Wij bieden onze klanten betrouwbaar en gedegen onderzoek en zijn creatief in het vinden van vernieuwende onderzoeksoplossingen. Kwaliteit en een persoonlijke aanpak staan centraal in ons werk. I&O Research is de laatste jaren gegroeid tot het achtste marktonderzoekbureau van Nederland. In de publieke sector behoort I&O Research tot de top drie. Onze 50 medewerkers ondersteunen u graag met creatieve en vernieuwende ideeën. Vragen en luisteren staan aan de basis van ons werk.

Willen weten...
Herkent u zich daarin? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.